Balkonska elektrana DAH SOLAR DAH-SU800D sa 840W/800W
Rasprodaja Rasprodano
PDV je uključen.
Poštarina se obračunava prilikom završetka kupnje.
Dostupno
Prvi integrirani solarni sustav na svijetu DAH-SU800D
Set balkonske elektrane sastoji se od dva visokokvalitetna DAH solarna modula, svaki nazivne snage 420W (ukupno 840W), te snažnog mikroinvertera izlazne snage 800W. Elegantni potpuno crni dizajn modula dodaje estetski štih vašem balkonu ili terasi, skladno se uklapajući u okolinu. Savršena koordinacija između solarnih modula i mikroinvertera pretvara generiranu istosmjernu struju u izmjeničnu struju, koja se zatim dovodi izravno u vašu kućnu mrežu. S integriranom funkcijom WIFI nadzora, možete pratiti izlaznu snagu u stvarnom vremenu i praktično kontrolirati rad putem mobilne aplikacije.
Jedinstvene prednosti balkonske elektrane DAH-SU800D:
Odaberite DAH solarnu balkonsku elektranu 840W sada i uživajte u pouzdanoj, učinkovitoj i ekološki prihvatljivoj proizvodnji energije na svom balkonu!
Informacije o solarnom modulu
  • Proizvođač: DAH-Solar
  • Proizvod: DAH-SU800D
  • Jamstvo: do 25 godina
  • Težina: 22 kg
  • Dimenzije: 176,6 cm x 113,2 cm x 3,2 cm
  • Maksimalna izlazna snaga: 420 watta
  • Učinkovitost: 21,01%
  • Opterećenje snijegom: 5400Pa
  • Opterećenje vjetrom: 2400Pa
Podaci o pretvaraču
  • Proizvođač: DAH
  • Proizvod: DAH-SU800D
  • Jamstvo: 10 godina
  • Težina: 1,8 kg
  • Dimenzije: 42,2 cm x 9,7 cm x 4,25 cm
  • Nazivna izlazna snaga: 800 W
  • Nazivna izlazna struja: 4 ampera
  • MPPT učinkovitost: 99,95%
  • Temperatura okoline: -40° do +65°
  • Klasa zaštite kućišta: IP67
Opseg isporuke:
  • 2 x solarna modula full black, full screen, 420Wp
  • 1 x mikroinverter 800W – 1MPPT